250LSQ2200MNB51X83
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
250LSQ2200MNB51
250LSQ2200MNB51X83 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250LSQ2200MNB51X83, 2200µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi tasarımı ile ağır endüstriyel cihazlarda, güç kaynakları, invertörler ve frekans dönüştürücülerde kullanılır. ±20% tolerans ile yüksek kapasitans değeri, 10 kHz'de 4.602 A ve 120 Hz'de 3.9 A ripple current kapasitesi sunar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 3000 saat ömürlü tasarımla, sürüklemeli bir enerji depolaması ya da filtrelem uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Last Time Buy
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.602 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V