250LSQ10000M77X121
CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
250LSQ10000M77X121
250LSQ10000M77X121 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250LSQ10000M77X121, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, chassis mount tipinde vida terminalleri ile takılmaktadır. -25°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında ±20% tolerans ile çalışır. 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 13.924 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı ise 11.8 A'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.924 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V