250LLE5.6MEFC8X11.5
CAP ALUM 5.6UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
250LLE5.6MEFC
250LLE5.6MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250LLE5.6MEFC8X11.5, 5.6 µF kapasitanslı, 250V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 15000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. Yüksek frekans ripple akımı 124 mA @ 100 kHz ve düşük frekans ripple akımı 62 mA @ 120 Hz değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5.6 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 124 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 62 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V