250LLE1.8MEFC6.3X11
CAP ALUM 1.8UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
250LLE1.8MEFC
250LLE1.8MEFC6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250LLE1.8MEFC6.3X11 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 1.8 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı bir bileşendir. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 12.000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 33 mA ripple current kapasitesine (120 Hz'de) ve through-hole montaj tipine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme aplikasyonlarında kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle kutup doğru şekilde bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 1.8 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V