250BXF27M10X16
CAP ALUM 27UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
250BXF27M
250BXF27M10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250BXF27M10X16, 27 µF kapasitansa ve 250V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 10000 saatlik ömrüne sahiptir. 100 kHz'de 650 mA, 120 Hz'de 260 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% toleransa ve polar yapıya sahip olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V