250BXC100MEFC16X25
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
250BXC100MEFC
250BXC100MEFC16X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250BXC100MEFC16X25, 100 µF kapasitanslı ve 250V rated voltage'a sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.53 A ve 120 Hz'de 688.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, amplifikatörler, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaya uygun olan bu kondansatör, PCB'ye dikey montajı destekleyen radial konfigürasyona sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 688.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V