2305A-1DCG8
IC CLK BUFFER ZD 3.3V 8-SOIC
Seri / Aile Numarası
2305A
2305A-1DCG8 Hakkında
Renesas Electronics 2305A-1DCG8, Zero Delay Buffer teknolojisini kullanan bir saat tamponlama entegre devresidir. 3.3V enerji kaynağında çalışan bu bileşen, LVTTL giriş sinyallerini CMOS, LVCMOS ve TTL çıkış seviyelerine dönüştürerek 133MHz'e kadar frekansları işleyebilir. 1:5 oran ile giriş-çıkış çoğaltma özelliğine sahip olup, integral PLL (Phase Locked Loop) ve bypass modu bulunmaktadır. 8-SOIC yüzey montaj paketi ile sunulan bu bileşen, 0°C ~ 70°C sıcaklık aralığında çalışmaktadır. Dijital sistemlerde saat dağıtımı, frekans senkronizasyonu ve zamanlama uygulamalarında kullanılır.
Divider/Multiplier No/No
Frequency - Max 133MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Type Zero Delay Buffer
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V