229LBB025M2DE
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
229LBB025M2DE
229LBB025M2DE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 229LBB025M2DE, 22000 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimle tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipiyle, through-hole montaj yöntemini destekler. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 120Hz'de 22.61mOhm ESR değerine ve 10kHz'de 5.65A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrelemeleme ve enerji depolama gibi alanlarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22.61mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V