228TMA050M
CAP ALUM 2200UF 20% 50V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
228TMA050M
228TMA050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 228TMA050M, 2200 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial konfigürasyonda through-hole montajı için tasarlanmış bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 121mOhm ESR değeri ile 120Hz frekansında çalışır ve 1.36A (120Hz) ile 1.564A (50kHz) arasında ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 2000 saat lifetime'a 105°C'de ulaşır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işlemede kullanılan bu polarize kondansatör, yüksek kapasitans değeri ile kompakt devre tasarımlarını destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 121mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.564 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V