228LMB063M2BE
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
228LMB063M2BE
228LMB063M2BE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 228LMB063M2BE, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanan bu kondansatör, snap-in radial kasa tipinde montajlanır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 226 mOhm ESR değeri, 2.25 A ripple akım kapasitesi ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses amplifikatörlerinde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 226.072mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V