228CKE050M
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
228CKE050M
228CKE050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 228CKE050M, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radyal montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 105.5mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile karakterize edilmiştir. 100kHz'de 2.639A ve 120Hz'de 1.885A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB tasarımında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 105.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.639 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.885 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V