227XMPL2R5MG19X
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
227XMPL2R5MG19X
227XMPL2R5MG19X Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227XMPL2R5MG19X, 220µF kapasitanslı alüminyum polimer SMD kondansatördür. 2.5V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, düşük ESR (9mOhm) ve yüksek ripple current (3A @ 100kHz) kapasitesine sahiptir. Surface mount 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan kondansatör, decoupling uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 1000 saat ömür garantisi ile güç yönetimi, filtreli güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications Decoupling
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V