227UVK035MGE
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
227UVK035MGE
227UVK035MGE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227UVK035MGE, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini karşılar. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 125°C arasında değişmektedir ve 1500 saatlik ömür 125°C'de garantilenmiştir. 1.28 Ohm ESR değeri 120 Hz'de ölçülmüş olup, yüksek frekansta 270 mA (10 kHz) ve düşük frekansta 180 mA (120 Hz) ripple akımı kapasitesi vardır. Radial Can SMD paket tipi ile yüzey montajı uygulamalarında kullanılır. Polarize kondansatör olarak pozitif ve negatif uçları belirtilmiştir. Not: Bu ürün üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.28Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 270 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V