227LMU500M2DG
CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
227LMU500M2DG
227LMU500M2DG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227LMU500M2DG, 220 µF kapasitanslı ve 500V çalışma gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip radyal kuruluş bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, ESR değeri 120Hz'de 1.13Ohm, 100kHz'de 1.2936A ripple akım kapasitesiyle özellikle yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Genel amaçlı kullanımdaki güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13036Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2936 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V