227LMB450M2DE
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
227LMB450M2DE
227LMB450M2DE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227LMB450M2DE, 220µF kapasitansına sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in paketinde sunulan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, düşük ESR (2.30 Ohm @ 120Hz) ve yüksek ripple akımı kapasitesi (1.22 A @ 120Hz, 1.793 A @ 10kHz) ile genel amaçlı endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.30259Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.793 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V