227LMB350M2EC
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
227LMB350M2EC
227LMB350M2EC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227LMB350M2EC, 220 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamaları için uygundur. ±20% tolerans ve 2.30Ω @ 120Hz ESR değerleriyle genel amaçlı devre tasarımlarında, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 120Hz'de 920mA ve 10kHz'de 1.352A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.30259Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.352 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V