227LBB250M2BC
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
227LBB250M2BC
227LBB250M2BC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227LBB250M2BC, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, ±20% tolerans sınırları içinde çalışır. Radial, Snap-In kutu paketlemesine sahiptir ve Through Hole montaj tipi uygulanır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 753.57mOhm ESR değerine, 10kHz'de 1.9257A ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 1.31A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, enerji kaynakları, güç yönetim devrelerinde, filtreleme ve enerjilendirme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 753.57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9257 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V