227LBA350M2DD
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
227LBA350M2DD
227LBA350M2DD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227LBA350M2DD, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere uygun olan snap-in radyal kutulu türdedir. -25°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 120Hz'de 1.13Ohm ESR değerine ve 10kHz'de 1.8963A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13036Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8963 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V