227KXM100MQV
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
227KXM100MQV
227KXM100MQV Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227KXM100MQV, 220µF kapasitanslı, 100V nominal gerilim değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun tasarlanmış bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 602.9mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 1.15A ripple akımı kapasitesine 100kHz'de sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 602.9mOhm @ 120Hz
Impedance 254 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 575 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V