227HSM010M
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
227HSM010M
227HSM010M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227HSM010M, 220µF kapasitansı ve 10V rated voltage ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 125°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 120Hz'de 1.507Ohm ESR değeri ile düşük frekans ve 10kHz'de 193.75mA ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel elektronik uygulamalarda tercih edilir. Through-hole radial can paketinde sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.507Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 193.75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V