227CKE063M
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
227CKE063M
227CKE063M Hakkında
227CKE063M, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 220µF kapasiteli, 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 90mOhm ESR (120Hz'de) değeri ile düşük empedans özelliği gösterir. 120Hz'de 390mA ve 100kHz'de 643.5mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 643.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V