227AXZ016M
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
227AXZ016M
227AXZ016M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227AXZ016M, 220µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik SMD kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile ürün, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür sağlar. 1.206Ohm ESR değeri ve 340mOhms impedansı ile düşük frekans (120Hz'de 140mA) ve yüksek frekans (100kHz'de 280mA) ripple akımlarını destekler. Surface mount radial can pakette sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.206Ohm @ 120Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V