227AVG035MFBJ
CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V T/H
Seri / Aile Numarası
227AVG035MFBJ
227AVG035MFBJ Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227AVG035MFBJ, 220µF kapasitans ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum polimer kondansatördür. Through-hole radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 26mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç sunarak, 100 kHz'de 2.95 A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 125°C'de 1500 saat ömür süresine sahip bileşen, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.95 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 147.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 35 V