227AVD016MEL
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
227AVD016MEL
227AVD016MEL Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 227AVD016MEL, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bu bileşen, surface mount (SMD) montaj türüne sahiptir. ±20% tolerans ile 1.36 Ohm ESR değerine sahip olan kondansatör, 140 mA @ 120 Hz ile 280 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür özellikleri ile güç kaynakları, filtrелeme devreleri ve düşük gerilim uygulamalarında yer almaktadır. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.36Ohm @ 120Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V