226UVK050MEL
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
226UVK050MEL
226UVK050MEL Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 226UVK050MEL, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, Surface Mount (SMD) montaj türünde Radial Can pakete sahiptir. 10.55Ohm ESR değeri ile 120Hz'de çalışır. -40°C ile +125°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 105 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 70 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. 1000 saat ömrü 125°C'de garantilidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10.55Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V