226UVG020MEW
CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
226UVG020MEW
226UVG020MEW Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 226UVG020MEW, 22 µF kapasitansa sahip alüminyum polimer kondansatördür. 20V rated voltajında çalışan bu SMD bileşeni, 60mOhm düşük ESR değeri sayesinde yüksek frekanslı uygulamalarda etkin bir şekilde kullanılabilir. Decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen komponentin çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile +105°C arasındadır. 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. Polimer dielektrik malzemesi nedeniyle düşük impedans karakteristiği gösterir. ±20% kapasite toleransı ile sunum yapılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Decoupling
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 120 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 72.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V