226TTA050M
CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
226TTA050M
226TTA050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 226TTA050M, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Axial montaj tipi ile through-hole PCB'lere montajlanır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 85°C ile belirlenen ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 120Hz'de 9.04Ω ESR değeri, 85 mA (120Hz) ve 130.05 mA (50kHz) ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol ve genel sinyal filtreleme devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.0429Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130.05 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V