226TLS035M
CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
226TLS035M
226TLS035M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 226TLS035M, 22 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial montaj tipi ile Through Hole bağlantı şekline sahiptir. ±20% tolerans ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. 120 Hz'de 9.043Ohm ESR ve 80 mA ripple current değerleri bulunmaktadır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, filtrele uygulamalar ve analog devreler gibi genel elektronik uygulamalarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.043Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V