226PUM050M
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
226PUM050M
226PUM050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 226PUM050M, 22 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunar. Through-hole montaj tipine sahip olup, 7.536Ω @ 120Hz ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 120Hz'de 58 mA, 10kHz'de 87 mA ripple akım kapasitesiyle düşük frekanslı gücü ayarlama devrelerinde, filtre uygulamalarında ve genel sinyal işleme devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.536Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 87 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V