226KXM050M
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
226KXM050M
226KXM050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 226KXM050M, 22 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devreleri gibi çeşitli elektronik sistemlerde kullanılır. ±20% tolerans ile 2000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanıma uygundur. 120 Hz'de 95.2 mA ve 100 kHz'de 238 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.5357Ohm @ 120Hz
Impedance 1.18 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 238 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V