226HSM050M
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
226HSM050M
226HSM050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 226HSM050M, 22 µF kapasitansına ve 50V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile +125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 7.536 Ohm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında, 120 Hz'de 70 mA ve 10 kHz'de 87.5 mA ripple akım kapasitesi genel amaçlı devreler, filtre, güç kaynakları ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Parça obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.536Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 87.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V