226AVD050MER
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
226AVD050MER
226AVD050MER Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 226AVD050MER, 22µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu surface mount kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. 9.04Ohm ESR değeri ve 880mOhms impedans ile düşük frekans uygulamalarında 82.5mA, yüksek frekans uygulamalarında 165mA ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans değerine sahip bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.04Ohm @ 120Hz
Impedance 880 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 82.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V