225USR470M25X35
CAP ALUM 470UF 20% 225V SNAP
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
225USR470M
225USR470M25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 225USR470M25X35, 470 µF kapasitansına ve 225V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In bağlantı türü ile PCB'ye monte edilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, AC-DC konvertörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan bu polar kondansatör, yüksek voltaj uygulamalarında filtreleme ve depolama işlevini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 225 V