225NPS035M
CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
225NPS035M
225NPS035M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 225NPS035M, 2.2µF kapasitansına ve 35V nominal gerilim değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bi-polar polarizasyona sahip bu bileşen, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında, 2000 saat ömür sağlar. ESR değeri 120Hz'de 105.5 Ohm olup, 100kHz'de 12.6mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Radial, Can tipinde SMD paket içinde sunulan bileşen, ±20% tolerans ile karakterize edilmiştir. Düşük frekans uygulamalarında 120Hz'de 8.4mA ripple akım taşıyabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Bypass, Decoupling
Capacitance 2.2 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 105.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V