225HSM050M
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
225HSM050M
225HSM050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 225HSM050M, 2.2 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi pakette sunulan bu kondansatör, Through Hole montaj yöntemi ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 2000 saat yaşam süresi 125°C'de garanti edilir. ESR değeri 75.357 Ohm @ 120Hz olarak belirlenmiştir. ±20% tolerans ile sağlanan komponentin ripple akımı 22 mA @ 120 Hz ve 27.5 mA @ 10 kHz'dir. Polarize kondansatör olması nedeniyle kutupluluğu gözlenerek bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75.357Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V