225AVD050MCR
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
225AVD050MCR
225AVD050MCR Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 225AVD050MCR, 2.2 µF kapasitansı ve 50 V rated voltage'a sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketi ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 2000 saat dayanma ömrü 105°C'de garanti edilmiştir. 90.43 Ohm ESR değeri ile 120 Hz'de ve 30 mA ripple current kapasitesi 100 kHz'de çalışma koşullarında stabildir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerektirir. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90.43Ohm @ 120Hz
Impedance 5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V