220VXG470MEFC22X40
CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220VXG470MEFC
220VXG470MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220VXG470MEFC22X40, 470µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür elde etmesi, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda stabilizasyon ve filtreleme işlevleri için uygundur. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 10 kHz'de 2.94A ve 120 Hz'de 1.96A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V