220VXG390MEFCSN25X25
CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220VXG390MEFCSN
220VXG390MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon üretimi 220VXG390MEFCSN25X25, 390 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal voltaj ile tasarlanmış, ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) sunmaktadır. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel donanımlarda kullanılmaktadır. 10 kHz'de 2.235 A ve 120 Hz'de 1.49 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.235 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V