220VXG1800MEFC35X50
CAP ALUM 1800UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220VXG1800MEFC
220VXG1800MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220VXG1800MEFC35X50, 1800 µF kapasitansa sahip snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Radial paket tipindeki kondansatör, through-hole montajı için uygundur. 120 Hz'de 3.04 A ve 10 kHz'de 4.56 A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve polar yapısı ile standart konfigürasyonlara uygunluğu sağlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V