220USC220MEFC20X25
CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220USC220MEFC
220USC220MEFC20X25 Hakkında
Rubycon 220USC220MEFC20X25, 220µF kapasitansı ve 220V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajı ile through-hole PCB tasarımlarına uyumludur. 10 kHz'de 1.845 A ve 120 Hz'de 1.23 A ripple akım özelliği ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile 3000 saat ömür süresi -40°C ile 85°C arasında sıcaklık aralığında garanti edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.845 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V