220TXW220MEFR12.5X50
CAP ALUM 220UF 20% 220V RADIAL
Seri / Aile Numarası
220TXW220M
220TXW220MEFR12.5X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220TXW220MEFR12.5X50, 220µF kapasiteli ve 220V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere direk lehimlenir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. 12000 saat ömür garantisi @ 105°C sıcaklıkta ve ±20% tolerans değerine sahiptir. 100 kHz'de 1.51A ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.51 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V