220TXW220MEFC12.5X50
CAP ALUM 220UF 20% 220V RADIAL
Seri / Aile Numarası
220TXW220MEFC
220TXW220MEFC12.5X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220TXW220MEFC12.5X50, 220 µF kapasitansı ve 220V nominal gerilimi ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 12000 saat ömür garantisine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Low frequency'de 1.08 A ve high frequency'de 1.51 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole teknolojisi ile devre kartlarına monte edilmektedir. Ürün obsolete statüsü göstermektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.51 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V