220MXG680MEFCSN30X25
CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXG680MEFCSN
220MXG680MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXG680MEFCSN30X25, 680 µF kapasitans ve 220V rated voltage değerlerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde takılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Yüksek frekans ripple akımı 2.67 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 1.78 A @ 120 Hz değerlerine uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V