220MXG560MEFCSN25X30
CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXG560MEFCSN
220MXG560MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXG560MEFCSN25X30, 560 µF kapasitanslı, 220V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan cihazlarda güvenli bir şekilde kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.685 A ve 120 Hz'de 1.79 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.685 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V