220MXG330MEFCSN22X25
CAP ALUM 330UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXG330MEFCSN
220MXG330MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXG330MEFCSN22X25, 330 µF kapasitansı ve 220V nominal voltajı ile tasarlanmış bir radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 3000 saatlik ömür süresi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 2.055 A ve 120 Hz'de 1.37 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında yer alır. Güç kaynakları, invertörler ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.055 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V