220MXG270MEFCSN20X30
CAP ALUM 270UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXG270MEFCSN
220MXG270MEFCSN20X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXG270MEFCSN20X30, 270 µF kapasitanslı ve 220V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere özelleştirilmiştir. 3000 saatlik ömür garantisi (-40°C ile 105°C sıcaklık aralığında) sunar. High frequency'de 2.04 A ve low frequency'de 1.36 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel elektronik uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V