220MXC820MEFCSN25X45
CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXC820MEFCSN
220MXC820MEFCSN25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXC820MEFCSN25X45 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 820µF kapasitans ve 220V nominal voltaj değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne sahip bu radyal, snap-in paket kondansatörü, -40°C ile 105°C arasında işletilmek için uygundur ve 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve düşük frekansta 2.04A @ 120Hz, yüksek frekansta 3.06A @ 10kHz ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V