220MXC680MEFC30X30
CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXC680MEFC
220MXC680MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXC680MEFC30X30, 680 µF kapasitansa sahip 220V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömrü garanti eder. 10 kHz'de 2.73 A ve 120 Hz'de 1.82 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. İnverter, güç kaynağı, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devreler gibi yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.73 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V