220MXC560MEFCSN25X35
CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
220MXC560MEFCSN
220MXC560MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXC560MEFCSN25X35, 560µF kapasitanslı, 220V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipiyle uygulanabilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi ile güvenilir performans sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 2.49A, 120 Hz'de 1.66A'dir. ±20% tolerans ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.49 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V