220MXC560MEFC30X30
CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
220MXC560MEFC
220MXC560MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220MXC560MEFC30X30, 560 µF kapasitans değerine ve 220 V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, audio amplifikatörler ve inverter devreleri gibi alanlarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 2.475 A ve 120 Hz'de 1.65 A ripple akım özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.475 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V